SAĞLIK TURİZMİ

SAĞLIK TURİZMİ

Klinik 29 İstanbul’un iki yakasının ulaşımı en kolay yeri olan Altunizade’de yer alan ve alanında önde gelen uluslararası bir diş estetik ve sağlık merkezidir.

Her yıl yüzlerce estetik diş hekimliği vakasını ele alan Klinik 29, yerli ve uluslararası hastalarımıza yeni gülümsemeler kazandırmaktadır.

Klinik 29’da yabancı dil bilen ve tecrübeli kozmetik diş hekimleri ve protez uzmanından oluşan ekibimiz, binlerce kozmetik diş hekimliği vakasını başarılı bir şekilde tedavi etmiştir. Tüm kozmetik diş hekimliği vakalarımız, bu özel alanda hastalara uygun tedavi bakımı ve sonuçları sağlayan eğitimli sertifikalı kozmetik ürünler tarafından yapılmaktadır.

Klinik 29’da hastalarımız profesyonel ve steril bir ortamda en doğru teşhis ve tedavi hizmetini alırlar.

Tedavi planlamasında kullanılan ayrıntılı panoramik görüntüleme yöntemi,  ; en önemlisi ise çok az diş kliniğinde bulunan 3 BOYUTLU DENTAL TOMOGRAFİ GÖRÜNTÜMELE YÖNTEMİ KLİNİĞİMİZİN BÜNYESİNDE BULUNMAKTADIR, ve yapılacak tedavinin başarısını artırmaktadır. Radyolojik muayene ile birlikte ağız içi muayenesi ayrıntılı yapılmaktadır ve ilk muayene için ayrı bir unite oluşturulmuştur.

Yurtdışı Hasta Prosedürümüz ise şöyledir:

Gerekli iletişim bilgilerimiz:

Mail adresi:  info@klinik29.com

Telefon numaralarımız:

0090 216 474 474 0

0090 552 574 474 0

Web sitemiz üzerinden online başvuru formunu doldurarak da bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Panoramik röntgeniniz mevcutsa mailinize bunu ekleyebilirsiniz. Bu sayede daha doğru sonuçlar alabilirsiniz. İsterseniz Watsapp üzerinden de panoramik röntgeninizi paylaşabilirsiniz. Uzman hekim kadromuz röntgeninizi değerlendirip size en kısa sürede ulaşıp konuyla ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Değerlendirmeyi takiben, Türkiye’ye gelme tarihleriniz belirlenir ve  havalimanından karşılanmanız ve kurumumuza ulaşmanız sağlanır. İsteğinize göre, anlaşmalı olduğumuz otellerde rezervasyonlarınız yapılır. Havalimanı, otel ve klinik arası ulaşımlar tarafımızca gerçekleştirilir.

Hasta doktor tarafından muayene edilir. Muayene sırasında gerekli görülürse panoramik röntgen ve 3 boyutlu bilgisayarlı tomografi çekilir, süreç değerlendirilir ve hasta bilgilendirilir. Son teknoloji ile donatılmış kliniğimizde yaptığımız tedavilerde başarımız ve memnuniyetiniz bizim asıl gayemizdir.

Hasta tedaviyi onaylarsa , tedavi için gerekli fotoğraflar çekilir, ölçüler alınır ve bilgisayar üzerinden gerekli çalışmalara başlanır.

Tedavi sürecine göre bir sonraki randevuları oluşturulur.

Hastalarımızın randevuları cep telefonlarına kısa mesaj olarak gelir ,hastamızın isteği doğtultusunda arayarak da randevusu hatırlatılır.

Tedavi sonrasında ise sizin memnuniyetiniz için, müşteri hizmetleri tarafından geri bildirim alınır ve düzenli kontroller için bilgi verilir.

BUY NOW