ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Estetik diş hekimliği, çeşitli sebeplerle renk değişimine uğrayan, travma veya çürük sebebiyle kırılan, düzensiz, çapraşık ve şekil bozukluğu olan dişlerde , diş etindeki renk ve form bozukluklarında, diş eksikliklerinde dişlerde ve diş etleri üzerinde yapılan uygulamalarla, görsel olarak daha estetik bir görüntü yakalamayı hedefler.  

Klinik 29 İstanbul’un iki yakasının ulaşımı en kolay yeri olan Altunizade’de yer alan ve alanında önde gelen uluslararası bir diş estetik ve sağlık merkezidir.

Her yıl yüzlerce estetik diş hekimliği vakasını ele alan Klinik 29, yerli ve uluslararası hastalarımıza yeni gülümsemeler kazandırmaktadır.

Klinik 29’da yabancı dil bilen ve tecrübeli kozmetik diş hekimleri ve protez uzmanından oluşan ekibimiz, binlerce kozmetik diş hekimliği vakasını başarılı bir şekilde tedavi etmiştir. Tüm kozmetik diş hekimliği vakalarımız, bu özel alanda hastalara uygun tedavi bakımı ve sonuçları sağlayan eğitimli sertifikalı kozmetik ürünler tarafından yapılmaktadır.

Estetik Diş Hekimliğinde Hangi Tedavi Yöntemleri Kullanılır?

  • Estetik dolgular
  • Diş beyazlatma
  • Diş eti estetiği
  • Porselen laminalar
  • Metalsiz kaplamalar( Zirkonyum veya Empress)
  • Gülümseme tasarımı

1-ESTETİK DOLGULAR:

INLEY&ONLEY NEDİR?

Diş çürüğü tedavisinde yaygın olarak kompozit  veya metal dolgu materyalleri kullanılır. Ancak diş kaybının aşırı olduğu durumlarda daha dayanıklı olması ve estetik ihtiyaçları karşılaması açısından, porselen dolguları tercih ederiz. Inley ve onley olarak adlandırdığımız bu porselen dolgular, çürüğün temizlenmesini takiben ölçü alınarak laboratuvar ortamında hazırlanan dolgulardır.  Porselen kronlara benzer bir yapıştırma işlemiyle tedavi sonlandırılır.

Inley & Onley’lerin Avantajları Nelerdir?

Estetiktir

Güçlü bir yapıya sahiptir

Diş dokusu ile uyumu çok iyidir

BUY NOW